Kategorie

PRACA

DROGERIA NATALIA poszukuje kandydatki na stanowisko sprzedawca – doradca klienta. Miejsce pracy: Zgierz, ul. Długa 4.

Zadania

  • Doradztwo w zakresie doboru kosmetyków i ich sprzedaż
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Przyjmowanie i przygotowanie towaru do sprzedaży
  • Dbanie o ekspozycję towaru i estetyczny wygląd sklepu
  • Obsługa programu komputerowego
  • Ewentualne przygotowywanie paczek na wysyłkę
  • Utrzymywanie porządku w sklepie

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dokładność, rzetelność i uczciwość
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub zamiłowanie do pracy z kosmetykami
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz kreatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Uczciwe i czytelne zasady zatrudnienia
  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę
  • Szkolenia asortymentowe i sprzedażowe
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Wszystkie niedziele wolne

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty i dostarczenie CV wraz z aktualnym zdjęciem do naszej drogerii mieszczącej się w Zgierzu przy ulicy Długiej 4. Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późniejszymi zmianami."