Serum i ampułki

YONELLE Infusion, Eliksir Piękności, Perfekcyjne wygładzenie w 15 minut, 40 ml

YONELLE Infusion, Eliksir Piękności, Perfekcyjne Wygładzenie, 40 ml

Przemienia zmęczoną, szorstką, słabo nawilżoną skórę w piękny, gładki atłas

Więcej szczegółów

5903240340033

Brak w magazynie

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Kosmetyk o intensywnym działaniu do każdego typu cery, z technologią hydroinfuzji i błyskawicznej odnowy komórkowej. Superskuteczny. Nowatorski. Luksusowy. Do stosowania grubszą warstwą jako maska. W ciągu zaledwie 15 minut przemienia zmęczoną, szorstką, słabo nawilżoną skórę w piękny, gładki atłas – miękki i delikatny w dotyku. Staje się ona widocznie rozjaśniona, pełna młodzieńczej witalności.

Ponadprzeciętne właściwości eliksiru uzystakno dzięki cząsteczkom trehalozy i aminokwasów oraz NMF, zapewniającym komfort nawilżenia i spektakularną gładkość powierzchni naskórka.

Kosmetyk posiada żelową konsystencję oraz delikatny, świeży, perfumiarski i elegancki zapach, z nutą zielonego jabłka i gardenii.

GŁÓWNE SKŁADNIKI

Trehaloza, proteazy wygładzające, NMF – naturalny czynnik nawilżający, glikoproteiny, aminokwasy: seryna, alanina, prolina.

SPOSÓB UŻYCIA

Około 12 porcji (doz) Eliksiru rozprowadź na twarzy i szyi równą warstwą. Przez około minutę wmasowuj w skórę kolistymi ruchami i pozostaw do wchłonięcia na co najmniej 15 minut. Spłucz woda, ciesząc się jednocześnie niezwykłą gładkością skóry. To znak firmowy YONELLE. Na koniec nałóż krem i zrób makijaż. Bedzie wyglądał doskonale. Jeśli stosujesz Eliksir wieczorem, pozostaw go na skórze na cała noc. Zmyj następnego dnia i wykonaj poranna pielęgnację skóry.

WYNIKI BADAŃ

Infuzyjne kosmetyki YONELLE tworzone są w specjalny sposób, aby dawać maksymalne efekty odmłodzenia wyglądu skóry, w jak najkrótszym czasie. Dzięki nowatorskiej koncepcji budowania receptur oraz zastosowaniu NANODYSKÓW™, aktywne składniki przeciwstarzeniowe docierają do głębszych warstw skóry niż z kosmetyków klasycznych i wykazują ponadprzeciętną skuteczność.

Marka YONELLE współpracuje z ośrodkami badawczymi i naukowymi w Polsce i za granicą, w których prowadzone są m.in. testy przenikania składników kosmetyków przez skórę w układach modelowych. Skuteczność finalnych preparatów badana jest nowoczesnymi technikami wykorzystującymi m.in. metody optyczne, laserowe, mechaniczne.

18 Inne produkty w tej samej kategorii: