Akcesoria kosmetyczne

MINERALNA TARKA DO PEDICURE, TARKA DO STÓP

MINERALNA TARKA DO PEDICURE, TARKA DO STÓP

9999

21,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Tarka ZiiZ to ekologiczny, ekskluzywny, wodoodpormy produkt wyrabiany ręcznie, który służy do usuwania zrogowaciałego naskórka i nierówności skóry stopy.

Posiada dwie gradacje do wstępnej obróbki (1) oraz do wygładzania końcowego (2). Jst bardzo poręczna w użyciu, a pielęgnacja stóp staje się prosta i przyjemna.

Drewno, które zastosowano jako podstawę tarki, sprawiło, że produkt jest trwały i odporny na siłę występujące podczas wykonywania. Zamiast papieru ściernego, na tarce znajdują się dwa rodzaje minerału: naturalny i szlachetny, które wykorzystywane są między innymi w jubilerstwie i stomatologii. Jest to po diamencie najtwardszy minerał, który ma wyjątkowe właściwości ścierające, a jednocześnie jest doskonale tolerowany przez skórę, co pozwala na odpowiednie jej oczyszczenie bez ryzyka urazu.

Tarka ZiiZ jest dwustronna. Posiada dwie gradacje:
1. złożona z grubszego ziarna minerału, która pozwoli na usunięcie największego zrogowacenia naskórka i zgrubienia skóry;
2. gradacja złożona z drobniejszego ziarna minerału, o mniejszej szorstkości, po której użyciu stopy stają się gładkie.

Oprócz ekologicznych elementów wykorzystanych do produkcji tarek ZiiZ udoskonalono produkt tak, aby był wodoodporny, gdyż pielęgnacja stóp przy pomocy tarki ZiiZ może odbywać się metodą „na sucho” jak i „na mokro”.

Trwałość tarki ZiiZ pozwala na korzystanie z niej codziennie przez minimum rok, jednak ze względów higienicznych zalecana jest wymiana co 6 – 8 miesięcy. Do tarki ZiiZ dodawany jest sznurek, który pozwala powiesić ją na wieszaku, kaloryferze bądź w innym miejscu.

Wymiary: - długość: 25 cm, szerokość: 5 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: