Exotic Paradise

BIELENDA Exotic Paradise, Olejek do kąpieli i pod prysznic, Papaja, 400 ml

BIELENDA Exotic Paradise, Olejek do kąpieli i pod prysznic, Papaja

Formuła została wzbogacona o orzeźwiającą wodę pomarańczową i nawilżającą glicerynę

Więcej szczegółów

5902169035211

21,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Linia Exotic Paradise została stworzona do pielęgnacji ciała. Exotic Paradise powstała na bazie starannie dobranych, owocowych składników aktywnych. Każdy z nich charakteryzuje się wyspecjalizowaną, wyjątkową skutecznością działania i orzeźwiającym zapachem.

W olejku do kąpieli i pod prysznic zastosowana formuła zamienia się w lekką pianę, która zadba o skórę, pozostawiając ją optymalnie wypielęgnowaną, czystą i miękką w dotyku. Egzotyczny zapach olejku otuli ciało delikatną, energetyzującą, owocową nutą.

Olejek do kąpieli i pod prysznic Papaja zawiera ekstrakt z papai tropikalnego owocu pochodzącego z Ameryki Środkowej. Składnik ma właściwości wygładzające i odświeżające.

Formuła została wzbogacona o orzeźwiającą wodę pomarańczową i nawilżającą glicerynę tworzące oszałamiający duet pielęgnacyjny.

W efekcie otrzymujemy wypielęgnowaną i odświeżoną skórę oraz przyjemny owocowy zapach.

SPOSÓB UŻYCIA

Według potrzeb olejek wlać pod strumień bieżącej wody, bezpośrednio na gąbkę lub dłoń, następnie rozprowadzić po wilgotnym ciele i dokładnie spłukać.

Nowoczesny, optymistyczny design opakowań wpisuje się w światowe trendy neon – colors, dzięki czemu produkty nie umkną niczyjej uwadze!

POJEMNOŚĆ 400 ML

8 Inne produkty w tej samej kategorii: