Kolekcja AQUARELLE

NEONAIL Lakier Hybrydowy UV, 5486-1 Aquarelle Base Clear, 6 ml

NEONAIL Lakier Hybrydowy UV, 5486-1 Aquarelle Base Clear, 6 ml

Bezbarwna baza do zdobień typu Sharm Effect, czyli tak zwanego "malowania na mokro"

Więcej szczegółów

5903274023094

33,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Kolekcja lakierów hybrydowych Aquarelle to absolutny przełom i rewolucja w stylizacji paznokci. Stosując bazę i lakier Aquarelle, stworzenie oryginalnych wzorów na paznokciach staje się dziecinnie proste, a sama baza znacznie ułatwi Ci zdobienie paznokci. To właśnie dzięki specjalnej bazie, lakiery Aquarelle tak cudownie się rozprowadzają. 

Wystarczy nanieść bazę na lakier hybrydowy i bez utwardzania przejść do stylizacji. Zaledwie parę ruchów pędzelka z kolorowym lakierem Aquarelle stworzy najpiękniejszą różę lub barwnego motyla. Bezbarwną bazę polecamy, gdy zależy nam na bardziej rozmytym wzorze o mglistych krawędziach.

 

  

ZASTOSOWANIE

  1. Delikatnie zmatowić płytkę paznokcia blokiem polerskim. Nałożyć Hard Base i utwardzić w lampie UV.
  2. Nałożyć kolor ze standardowej palety lakierów hybrydowych NeoNail w postaci 2 cienkich warstw - każdorazowo utwardzić w lampie UV według tabeli.
  3. Nałożyć warstwę lakieru Aquarelle Base Clear (jeśli kolor pod spodem jest inny niż biały) lub Aquarelle Base White (jeśli kolor pod spodem jest biały), nie utwardzać.
  4. Wybrany kolorowy lakier Aquarelle nałożyć w niewielkiej ilości na kryształową podkładkę. Przy użyciu cienkiego pędzelka nabrać kolor z Holdera i wykonać wzór, następnie utwardzić w lampie UV.
  5. Na koniec nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania wyrazistego połysku i ponownie utwardzić w lampie. Po utwardzeniu przemyć cleanerem warstwę lepką.
  6. W celu ściągnięcia z paznokci lakieru hybrydowego, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę. Następnie należy nanieść aceton na folię do usuwania lakieru Foil Nail Wraps. Można również nasączyć zwykły wacik acetonem, przykryć nim paznokieć następnie owinąć go folią aluminiową. Pozostawić na ok. 10 min. 
  7. Jeśli pozostaną resztki lakieru hybrydowego, należy usunąć je drewnianym patyczkiem lub metalowym kopytkiem.
   

 

 

18 Inne produkty w tej samej kategorii: