Kolekcja AQUARELLE

NEONAIL Lakier Hybrydowy UV, Kolor 5510-1 Violet Aquarelle, 6 ml

NEONAIL Lakier Hybrydowy UV, Kolor 5510-1 Violet Aquarelle, 6 ml

Do wykonywania zdobień typu Sharm Effect, czyli tak zwanego "malowania na mokro"

Więcej szczegółów

5903274023216

29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Kolekcja lakierów hybrydowych Aquarelle to absolutny przełom i rewolucja w stylizacji paznokci, dzięki której wyczarujesz małe dzieła sztuki. Efektowne wzory nie wymagają już niezwykłego talentu czy dużego doświadczenia. Zaledwie dwa ruchy pędzelka z kolorowym lakierem Aquarelle stworzą najpiękniejszą różę lub barwnego motyla.

Lakier służy do wykonywania zdobień typu Sharm Effect, czyli tak zwanego "malowania na mokro". Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom bardzo szybko się rozpływa, tworząc efektowne zdobienia w zaledwie parę sekund. Pozwala to zdecydowanie łatwiej uzyskać upragniony efekt, niż w przypadku klasycznej hybrydy.

Nie musisz już łączyć ze sobą i rozcieńczać produktów ponieważ lakier ładniej i szybciej rozpływa się na paznokciu. Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu i nerwów, a w zamian otrzymasz przyjemną zabawę. Przyciągające wzrok efekty i wzory, takie jak płynne Ombre, dopracowany Blur Effect czy efekt Marmuru powstają z niezwykłą łatwością i są proste jak malowanie farbami akwarelowymi.

Kolekcja składa się z 6 intensywnie napigmentowanych kolorów (White, Lavender, Blue, Black, Brown, Sephia), 8 średnio kryjących barw (Cherry, Red, Aquarelle, Green, Ocean, Pink, Fuchsia, Raspberry, Emerald) oraz 4 transparentnych odcieni (Navy, Violet, Ruby, Purple).

 

  

ZASTOSOWANIE

  1. Delikatnie zmatowić płytkę paznokcia blokiem polerskim. Nałożyć Hard Base i utwardzić w lampie UV.
  2. Nałożyć kolor ze standardowej palety lakierów hybrydowych NeoNail w postaci 2 cienkich warstw - każdorazowo utwardzić w lampie UV według tabeli.
  3. Nałożyć warstwę lakieru Aquarelle Base Clear (jeśli kolor pod spodem jest inny niż biały) lub Aquarelle Base White (jeśli kolor pod spodem jest biały), nie utwardzać.
  4. Wybrany kolorowy lakier Aquarelle nałożyć w niewielkiej ilości na kryształową podkładkę. Przy użyciu cienkiego pędzelka nabrać kolor z Holdera i wykonać wzór, następnie utwardzić w lampie UV.
  5. Na koniec nałożyć warstwę HARD TOP dla nadania wyrazistego połysku i ponownie utwardzić w lampie. Po utwardzeniu przemyć cleanerem warstwę lepką.
  6. W celu ściągnięcia z paznokci lakieru hybrydowego, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę. Następnie należy nanieść aceton na folię do usuwania lakieru Foil Nail Wraps. Można również nasączyć zwykły wacik acetonem, przykryć nim paznokieć następnie owinąć go folią aluminiową. Pozostawić na ok. 10 min. 
  7. Jeśli pozostaną resztki lakieru hybrydowego, należy usunąć je drewnianym patyczkiem lub metalowym kopytkiem.
   

 

 

18 Inne produkty w tej samej kategorii: