Kolekcja DELICIOUS

NEONAIL Lakier Hybrydowy UV, Kolor 5636-1 Limonade Parade, 6 ml

NEONAIL Lakier Hybrydowy UV, Kolor 5636-1 Limonade Parade, 6 ml

Hybrydowy manicure zapewnia wysoką jakość, piękny połysk i niezwykłą trwałość

Więcej szczegółów

5903274025807

28,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Miks słodkości na paznokciach! Zero cukru, mnóstwo pastelowej zabawy! Z każdym dniem jesteś barwniejsza! Widzimy to, dlatego wspólnie z Joanną Krupą stworzyliśmy kolekcję pastelowych lakierów hybrydowych, słodkich jak kobiece, cukierkowe pokusy! Byś mogła więcej i więcej. Bez obaw, wszystko tutaj jest NO SUGAR!

Truskawkowy deser, kawałek tortu, a może orzeźwiająca lemoniada? Love it! Całe menu przygotowane z myślą o Twoich ulubionych przyjemnościach! Daj się porwać zabawie i oczaruj wszystkich nowym manicure.

Manicure hybrydowy to zabieg, który daje gwarancję na stylizację bez smug, zadrapań i odpryśnięć. Metoda ta jest tak prosta jak nałożenie zwykłego lakieru - dodatkową czynnością jest naświetlanie. Lakier wygląda naturalnie, a równocześnie jest wytrzymały jak żel. Hybrydowy manicure zapewnia nieskazitelny wygląd paznokci przez 14 dni (do momentu osiągnięcia wyraźnego odrostu).

 

 

ZASTOSOWANIE

  1. Delikatnie zmatowić paznokieć blokiem polerskim.
  2. Nałożyć cienką warstwę lakieru hybrydowego Hard Base i utwardzić w lampie UV według tabeli.
  3. Nałożyć warstwę lakieru hybrydowego w wybranym kolorze i ponownie utwardzić w lampie UV według tabeli - im ciemniejszy kolor tym dłuższy czas utwardzania. Dla uzyskania głębi koloru czynność należy powtórzyć.
  4. Nałożyć warstwę lakieru Hard Top dla nadania połysku. Utwardzić w lampie UV według tabeli i przemyć cleanerem.
  5. W celu ściągnięcia z paznokci lakieru hybrydowego, należy zmatowić blokiem polerskim błyszczącą warstwę. Następnie należy nanieść aceton na folię do usuwania lakieru Foil Nail Wraps. Można również nasączyć zwykły wacik acetonem, przykryć nim paznokieć następnie owinąć go folią aluminiową. Pozostawić na ok. 10 min. 
  6. Jeśli pozostaną resztki lakieru hybrydowego, należy usunąć je drewnianym patyczkiem lub metalowym kopytkiem.

 

5 Inne produkty w tej samej kategorii: