Konturówki do ust

SZAFIR Wodoodporna kredka konturówka do ust, U-12 KUSZĄCA CZEKOLADA

SZAFIR Wodoodporna kredka konturówka do ust, U-12 KUSZĄCA CZEKOLADA

Delikatna formuła z odżywczym woskiem, wyrównuje i zapobiega rozmazywaniu

Więcej szczegółów

60211

9,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Wysokiej jakości wodoodporna konturówka jest niezbędnym kosmetykiem do wykończenia makijażu ust. Idealnie uwypukla i wyrównuje niesymetryczną linię ust, korygując wszelkie niedoskonałości natury. Pozytywnie wpływa także na trwałość makijażu tworząc barierę zapobiegającą rozmazywaniu się pomadki. Po zaznaczeniu konturu, pomadka lub błyszczyk nie będzie się rozmazywać i rozlewać poza linię kredki. W zależności od zastosowanej techniki może optycznie powiększać lub zmniejszać usta.

Kredka jest delikatna - jej formuła została stworzona na bazie wosku, który odżywczo działa na skórę. Zawiera także naturalne antyoksydanty, które hamują procesy starzenia. Rysik umieszczono w drewnie cedrowym zapewniającym odpowiedni poziom wilgoci i doskonałą izolację cieplną. Nie zawiera pochodnych wazeliny, lanoliny oraz olejków mineralnych, które wpływają na lepkość produktu.

Sposób użycia: Konturówkę stosuje się przed nałożeniem pomadki lub błyszczyka. Można jej używać do obrysowania konturu ust oraz jako podkład pod szminkę, wypełniając całą powierzchnię. Rysunek najlepiej zaczynać od środka i prowadzić ku kącikom. Wąskie usta nabiorą większej objętości, gdy linię namalujemy poza ich naturalnym kształtem, natomiast efekt zwężenia uzyskamy dzięki obrysowi krawędzi wewnętrznej.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: