Konturówki do ust

SZAFIR Wodoodporna kredka konturówka do ust, U-1 MAGNETYCZNY RÓŻ

SZAFIR Wodoodporna kredka konturówka do ust, U-1 MAGNETYCZNY RÓŻ

Delikatna formuła z odżywczym woskiem, wyrównuje i zapobiega rozmazywaniu

Więcej szczegółów

60200

10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Wysokiej jakości wodoodporna konturówka jest niezbędnym kosmetykiem do wykończenia makijażu ust, korygując ich kształt. Świetnie sprawdzi się do uwypuklenia i wyrównania niesymetrycznej linii ust, gdy trzeba nieco poprawić naturę. Pozytywnie wpływa na trwałość makijażu tworząc barierę zapobiegającą rozmazywaniu się pomadki. Po zaznaczeniu konturu, pomadka lub błyszczyk nie będzie się rozmazywać i rozlewać poza linię kredki. W zależności od zastosowanej techniki może optycznie powiększać lub zmniejszać usta.

Kredka jest delikatna - jej formuła została stworzona na bazie wosku, który odżywczo działa na skórę. Zawiera także naturalne antyoksydanty, które hamują procesy starzenia. Rysik umieszczono w drewnie cedrowym zapewniającym odpowiedni poziom wilgoci i doskonałą izolację cieplną. Nie zawiera pochodnych wazeliny, lanoliny oraz olejków mineralnych, które wpływają na lepkość produktu.

Sposób użycia: Konturówkę stosuje się przed nałożeniem pomadki lub błyszczyka. Można jej używać do obrysowania konturu ust oraz jako podkład pod szminkę, wypełniając całą powierzchnię. Rysunek najlepiej zaczynać od środka i prowadzić ku kącikom. Wąskie usta nabiorą większej objętości, gdy linię namalujemy poza ich naturalnym kształtem, natomiast efekt zwężenia uzyskamy dzięki obrysowi krawędzi wewnętrznej.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: