Kredki

SZAFIR Wodoodporna kredka konturówka do oczu, O-11 Szaro-Brązowa

SZAFIR Wodoodporna kredka konturówka do oczu, O-11 Szaro-Brązowa

Intensywne pigmenty zapewniają głeboką barwę oraz dobre właściwości kryjące

Więcej szczegółów

5904341930987

10,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Wysokiej jakości wodoodporna konturówka do oczu tworząca precyzyjną linię, która nada Twojemu spojrzeniu niezwykłą głębię. Już jedno pociągnięcie pozwala na osiągnięcie nasyconej kolorem kreski, która sprawi, że tęczówka oka stanie się bardziej wyrazista, a oczy zyskają zmysłowy blask.

Intensywne pigmenty zawarte w rysiku zapewniają głęboką barwę oraz dobre właściwości kryjące, dając efekt magnetycznego spojrzenia. Kredka jest stworzona na bazie wosku, który odżywczo działa na skórę i zawiera naturalne antyoksydanty. Rysik umieszczono w drewnie cedrowym zapewniającym odpowiedni poziom wilgoci i doskonałą izolację cieplną. Nie zawiera pochodnych wazeliny, lanoliny oraz olejów mineralnych. Odporna na wysoką temperaturę. Idealna dla wymagających kobiet!

Sposób użycia: Konturówkę stosować na powieki. Nie odrywając ręki rysować kreskę, kierując się od wewnętrznej do zewnętrznej części oka. Najlepiej używać dobrze zaostrzonej kredki. Aplikacja produktu jest niezwykle łatwa, dzięki delikatności i odpowiedniej miękkości konturówki.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: