Kremy do rąk

SAITO/ABSOLUTE CARE Krem do rąk Classic, bezzapachowy, 150 ml

Zawiera minerały z Morza Martwego, masło Shea, oliwę z oliwek oraz ekstrakt z aloesu

Więcej szczegółów

7290114732048

21,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Wysoce ochronny, nawilżający krem do rąk zalecany do skóry szorstkiej, suchej i ze skłonnością do pękania. Zawiera wysokie stężenie minerałów z Morza Martwego, które przenikając w głąb skóry odżywiają ją i zapewniają utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia.

  • Magnez - stężenie magnezu w Morzu Martwym jest 15 razy wyższe aniżeli w solach innych mórz. Magnez jest niezwykle istotny dla metabolizmu komórkowego.
  • Potas - polepsza dotlenienie skóry oraz oddziałuje na procesy w systemie nerwowym.
  • Brom - ma działanie relaksacyjne.
  • Bitum – to  składnik działający przeciwzapalnie.
  • Chlor - jest niezbędny do utrzymania właściwej równowagi kwasowo-zasadowej skóry, jak również jest bardzo istotny dla metabolizmu komórkowego.
  • Jod - jest odpowiedzialny za produkcję hormonu tarczycy, jak również jest istotny dla metabolizmu komórkowego
  • Wapń - wapń jest niezbędny dla wzmacniania membrany komórkowej oraz oczyszczania porów. Reguluje system nerwowy.
  • Cynk - odgrywa ważną rolę w enzymatycznej regulacji odnowy komórek skórnych. Oczyszcza i ma działanie odprężające.

Dodatkowo zawiera również aktywne składniki organiczne - masło Shea, oliwę z oliwek oraz ekstrakt z aloesu. Dzięki temu nawilża wysuszone dłonie oraz intensywnie stymuluje odbudowę uszkodzonego naskórka. Pozostawia skórę miękką, delikatną i wygładzoną.

Bezzapachowy. Nie zawiera parabenów. Pojemność 150 ml. Wyprodukowano w Izraelu.

Linia SAITO SPA zmieniła nazwę na ABSUTE CARE. Skład produktów nie uległ zmianie.

ABSOLUTE CARE to unikalna linia kosmetyków pielęgnacyjnych bogatych w minerały z Morza Martwego, które stanowi jeden z największych, naturalnych cudów na świecie. Od wieków jest uznanym, popularnym i rozsławionym uzdrowiskiem. Morze Martwe szczyci się tym, iż na głębokości 420 metrów poniżej poziomu morza, zawiera największą koncentrację najczystszych minerałów na Ziemi. Naturalnie uzyskiwane minerały mają niezwykle skuteczne działanie, dzięki czemu znajdują zastosowanie w kosmetologii, jak również w wielu kuracjach leczniczych, włącznie z leczeniem chorób skórnych. Ich lecznicze i upiększające działanie zostało docenione już w czasach Kleopatry, od kiedy to ludzkość może z nich korzystać i cieszyć się ich skutecznością. Naukowo opracowane receptury produktów SAITO SPA umożliwiają rozkoszowanie się kojącym działaniem najczystszych minerałów.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: