Kremy do stóp

SAITO SPA Krem do stóp o zapachu czerwonego grejpfruta, 150 ml

SAITO SPA Krem do stóp o zapachu czerwonego grejpfruta, 150 ml

Zawiera minerały z Morza Martwego, ekstrakt z arniki, masło Shea i olejek migdałowy

Więcej szczegółów

7290101264224

24,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Krem oparty na niezwykle skutecznej formule zmiękczającej i wygładzającej stopy. Zawiera naturalne składniki zapobiegające poceniu się stóp oraz wysokie stężenie minerałów z Morza Martwego, które przenikając w głąb skóry odżywiają ją i zapewniają utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia.

  • Magnez - stężenie magnezu w Morzu Martwym jest 15 razy wyższe aniżeli w solach innych mórz. Magnez jest niezwykle istotny dla metabolizmu komórkowego.
  • Potas - polepsza dotlenienie skóry oraz oddziałuje na procesy w systemie nerwowym.
  • Brom - ma działanie relaksacyjne.
  • Bitum – to  składnik działający przeciwzapalnie.
  • Chlor - jest niezbędny do utrzymania właściwej równowagi kwasowo-zasadowej skóry, jak również jest bardzo istotny dla metabolizmu komórkowego.
  • Jod - jest odpowiedzialny za produkcję hormonu tarczycy, jak również jest istotny dla metabolizmu komórkowego
  • Wapń - wapń jest niezbędny dla wzmacniania membrany komórkowej oraz oczyszczania porów. Reguluje system nerwowy.
  • Cynk - odgrywa ważną rolę w enzymatycznej regulacji odnowy komórek skórnych. Oczyszcza i ma działanie odprężające.

Dodatkowo zawiera również aktywne składniki organiczne - ekstrakt z Arniki Górskiej, masło Shea oraz olejek migdałowy, które likwidują suchą, szorstką i popękaną skórę. Jest wzbogacony o ekscytujące zapachy kwiatów, owoców i roślin o delikatnym działaniu aromaterapeutycznym. Rozpieszcza oraz zapewnia ukojenie zmęczonym i napuchniętym stopom.

Nie zawiera parabenów. Pojemność 150 ml. Wyprodukowano w Izraelu.

SAITO SPA to unikalna linia kosmetyków pielęgnacyjnych bogatych w minerały z Morza Martwego, które stanowi jeden z największych, naturalnych cudów na świecie. Od wieków jest uznanym, popularnym i rozsławionym uzdrowiskiem. Morze Martwe szczyci się tym, iż na głębokości 420 metrów poniżej poziomu morza, zawiera największą koncentrację najczystszych minerałów na Ziemi. Naturalnie uzyskiwane minerały mają niezwykle skuteczne działanie, dzięki czemu znajdują zastosowanie w kosmetologii, jak również w wielu kuracjach leczniczych, włącznie z leczeniem chorób skórnych. Ich lecznicze i upiększające działanie zostało docenione już w czasach Kleopatry, od kiedy to ludzkość może z nich korzystać i cieszyć się ich skutecznością. Naukowo opracowane receptury produktów SAITO SPA umożliwiają rozkoszowanie się kojącym działaniem najczystszych minerałów.

12 Inne produkty w tej samej kategorii: