Kremy i płatki pod oczy

YONELLE H₂O Infusion, Infuzyjne Płatki S.O.S Pod Oczy, 1 Komplet

YONELLE H₂O Infusion, Infuzyjne Płatki S.O.S Pod Oczy, 1 Komplet

15-minutowy lifting zapewniający spektakularny, ekspresowy efekt młodości

Więcej szczegółów

5903240340132

25,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Innowacyjne płatki błyskawicznie odmładzające wygląd skóry wokół oczu. Polecane jako 2-tygodniowa, intensywna kuracja anti-aging lub zabieg „przed wyjściem”. Spektakularnie nawilżają, usuwają oznaki zmęczenia, redukują zmarszczki. Skóra staje się perfekcyjnie gładka, pięknie rozjaśniona, doskonale napięta.

Ponadprzeciętne efekty zapewnia ZASADZKA NA WODĘ umieszczona w trójwymiarowej siateczce bio-włókienek, zdolnych infuzyjnie nawadniać naskórek. Ten niezwykły materiał, wykorzystywany także w procedurach medycznych, jest przykładem najnowszych osiągnięć technologii bioinżynierii chemicznej.

Serum posiada żelową, szybko wchłaniającą się konsystencję. Nie zawiera kompozycji zapachowej - posiada wyłącznie naturalny zapach składników.

GŁÓWNE SKŁADNIKI

  • Kwas hialuronowy
  • 3 peptydy przeciwzmarszczkowe
  • Kwas alginowy
  • Gliceryna

SPOSÓB UŻYCIA

  • Wyjmij z saszetki pojemniczek z płatkami
  • Usuń warstwę ochronną z jednej strony płatka, następnie starannie przyklej go pod okiem, szerszą stroną na zewnątrz.
  • Ostrożnie, by płatek się nie odkleił, usuń zewnętrzną warstwę ochronną. Dokładnie przyciśnij do skóry.
  • Powtórz procedurę z drugim płatkiem.
  • Zdejmij po 15-20 minutach, a pozostały preparat wmasuj w skórę.

WYNIKI BADAŃ

Infuzyjne kosmetyki YONELLE tworzone są w specjalny sposób, aby dawać maksymalne efekty odmłodzenia wyglądu skóry, w jak najkrótszym czasie. Dzięki nowatorskiej koncepcji budowania receptur oraz zastosowaniu NANODYSKÓW™, aktywne składniki przeciwstarzeniowe docierają do głębszych warstw skóry niż z kosmetyków klasycznych i wykazują ponadprzeciętną skuteczność.

Marka YONELLE współpracuje z ośrodkami badawczymi i naukowymi w Polsce i za granicą, w których prowadzone są m.in. testy przenikania składników kosmetyków przez skórę w układach modelowych. Skuteczność finalnych preparatów badana jest nowoczesnymi technikami wykorzystującymi m.in. metody optyczne, laserowe, mechaniczne.

NANODYSKI™

Nowatorskie, rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi. Ich grubość (10-40 nm) jest mniejsza niż przestrzenie międzykomórkowe (40 nm), dzięki czemu mogą się przez nie przeciskać i transportować składniki w głąb skóry, do celu ich działania. NANODYSKI™ pokonują aż 14 warstw komórek naskórka! Jest to przełomowy sposób wspomagania przenikania składników w skórę, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym z 2010 roku.

ZASADZKA NA WODĘ

Innowacyjny system wielopoziomowego nawadniania skóry zastosowany w serii H2O INFUSÍON, złożony z 11 biologicznie czynnych składników i 6 różnych form kwasu hialuronowego. Infuzyjnie „zwabione” cząsteczki H2O zostają uwięzione w skórze jak w pułapce bez wyjścia, stanowiąc źródło życia dla komórek. Nawilżenie naskórka może wzrastać nawet dwukrotnie i długo się utrzymywać dzięki kompensowaniu powszechnie występującego deficytu witaminy D w skórze.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: