Kremy i płatki pod oczy

ESTETICA Czyste Piękno, Diamentowe płatki pod oczy, 2 szt.

ESTETICA Czyste Piękno, Diamentowe płatki pod oczy, 2 szt.

Intensywnie liftingująco-regenerujący zabieg kosmetyczny do samodzielnej aplikacji

Więcej szczegółów

5901738821514

Brak w magazynie

4,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Unikalna matryca kolagenowa z dodatkiem kwasu hialuronowego połączona z naturalnym ekstraktem z róży, wyciągiem z nasion z winogron i alantoiną. Biozgodna z ludzką tkanką formuła, aktywnie przenika w głąb skóry. Natychmiast po zetknięciu, odżywione i pobudzone komórki naskórka przyspieszają jego regenerację, wygładzając zmarszczki i przywracając zdrowy wygląd. Dzięki zaawansowanym badaniom i przełomowej technologii, kosmetologom udało się zamknąć składniki aktywne w hydrożelowej formule o dopasowanym anatomicznym kształcie i stworzyć w 100% bezinwazyjny zabieg kosmetyczny.

Płatki przeznaczone są do skóry odwodnionej, z wczesnymi oznakami starzenia, z pierwszymi zmarszczkami, szarej, matowej, zwiotczałej, pozbawionej kolorytu i napięcia. W rezultacie otrzymujemy: nawilżenie, poprawę gęstości, napięcia i kolorytu skóry, wygładzenie zmarszczek, aktywizację uśpionych komórek do zdolnych intensywnej samoodnowy, spowolnienie procesu starzenia, rozświetlenie, redukcję oznak zmęczenia.

Płatki można stosować na 2 sposoby: jako błyskawiczny zabieg nawilżająco-ujędrniający przed wielkim wyjściem, oraz jako intensywna kuracja liftingująco-regenerująca 2-3 razy w tygodniu.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: