Kremy, spraye i pianki

ST.TROPEZ Self Tan, Nawilżający Samoopalacz w Piance, 120 ml

ST.TROPEZ Self Tan, Nawilżający Samoopalacz w Piance, 120 ml

Super-lekka pianka zapewnia aksamitną i równomierną opaleniznę całego ciała

Więcej szczegółów

5060022300521

105,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Wielokrotnie nagradzana, innowacyjna pianka zawierająca naturalny w 100% składnik opalający. Łatwa w użyciu, super-lekka zapewnia aksamitną i równomierną opaleniznę całego ciała bez smug. Wzbogacona witaminą E, nadaje efekt doskonałej, naturalnej opalenizny. Dzięki technologii Aromaguard™, która w 70% eliminuje woń samoopalacza, pozostawia subtelny, świeży zapach.

Złote zasady postępowania w celu uzyskania idealnej opalenizny: Przed zastosowaniem złuszczyć naskórek. Nawilżyć suchą skórę na łokciach, kolanach stopach i kostkach oraz wszelkie jasne włoski. Aplikować okrężnymi ruchami. Przed założeniem ubrania poczekać do całkowitego wyschnięcia. Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosować na noc, nanosząc piankę za pomocą rękawiczki. Przed wejściem do wody odczekać co najmniej 4-8 godzin. Aby zachować doskonałą opaleniznę, należy stosować samoopalacz kilka razy w tygodniu oraz codziennie nawilżać i regularnie złuszczać skórę.

Środki ostrożności: Na 24 godziny przed planowanym użyciem przeprowadzić test alergiczny. Nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną i wrażliwą skórę. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry należy przerwać stosowanie. Po użyciu umyć ręce. Samoopalacz może pozostawiać plamy. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka przemyć obficie wodą. Unikać kontaktu z ustami.

3 Inne produkty w tej samej kategorii: