Maseczki

PILATEN Black Mask, Czarna maseczka typu peel-off z aktywnym węglem, 60 g

PILATEN Black Mask, Czarna maseczka typu peel-off z aktywnym węglem, 6 g

Usuwa zaskórniki, wągry i zanieczyszczenia oraz zmniejsza widoczność porów

Więcej szczegółów

6956219105637

2,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Oryginalna maseczka typu peel-off z aktywnym węglem z bambusa. Doskonale usuwa zaskórniki, zanieczyszczenia oraz martwy naskórek. Zmniejsza również widoczność porów, wygładza cerę i wyrównuje jej koloryt. Dodatkowo aktywny węgiel działa bakteriobójczo i absorbuje toksyny, a także reguluje wydzielanie sebum. Maseczka jest polecana do wszystkich typów skóry, przede wszystkim do tłustej i mieszanej ze skłonnością do występowania wągrów i powiększonych porów skórnych.

Maseczka wnika w głąb porów i mieszków włosowych powodując ich otwarcie i udrożnienie. Następnie składniki mineralne maski szybko i efektywnie przyciągają i wiążą ze sobą wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w skórze. Na koniec wągry i zaskórniki zostają usunięte razem z maską, a pory zostają obkurczone. Dodatkowo maska zawiera aktywne składniki takie jak alantoina i gliceryna które regenerują i pielęgnują uszkodzoną skórę zmniejszając jednocześnie widoczność porów.

Sposób użycia:

  1. Umyj dokładnie całą twarz.
  2. Przykryj twarz mokrym, ciepłym ręcznikiem na ok 3-5 minut w celu rozszerzenia porów.
  3. Osusz twarz a następnie równomiernie rozprowadź maskę na obszarach twarzy z których chcesz usunąć zaskórniki. Zwykle jest to strefa T - czoło, nos i broda. Bezwzględnie omijaj okolice oczu oraz brwi! Uwaga: Jeśli umieścisz na zbyt grubą warstwę maski będzie ona potrzebowała bardzo dużo czasu aby wyschnąć. Jeśli umieścisz na zbyt cienką warstwą, zaskórniki nie zwiążą się z maską. Musisz wykonać klika aby prób zanim znajdziesz optymalną dla siebie ilość.
  4. Usiądź i odpocznij przy filiżance herbaty, czekając do całkowitego wyschnięcia maski. Trwa to zwykle około 15-30 minut, w zależności od grubości nałożonej warstwy.
  5. Gdy maska jest całkowicie wyschnięta delikatnie ją odklej i zdejmij. Wszystkie zaskórniki i zanieczyszczenia zostaną wyciągnięte z porów skóry i przyklejone do maski.
  6. Opłucz twarz letnią wodą i osusz ręcznikiem. Ewentualne pozostałości maski delikatnie usuń przy pomocy mokrej chusteczki.

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: