Maseczki

NACOMI Aktywator do Glinek i Masek Sypkich, 250 ml

NACOMI Aktywator do Glinek i Masek Sypkich, 250 ml

Aktywator wzmacnia wnikanie cennych składników odżywczych w głąb skóry

Więcej szczegółów

5902539701692

18,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania wraz z naturalnymi glinkami oraz sypkimi maskami do twarzy. Jako kosmetyki naturalne, glinki i sypkie maseczki zawierają mnóstwo dobroczynnych substancji. Aktywator wzmacnia działanie glinek oraz masek sypkich transportując ich cenne składniki w głąb skóry. Zawarty w aktywatorze kwas hialuronowy, ekstrakt z aloesu oraz D-panthenol działają kojąco i dbają o nawilżenie skóry.

SKŁADNIKI AKTYWNE

KWAS HIALURONOWY - transportuje składniki aktywne w głąb skóry, aby dogłębnie ją odżywić i nawilżyć. Kwas hialuronowy dodatkowo podnosi poziom nawilżenia skóry zmniejszając widoczność zmarszczek i dając efekt bardziej sprężystej, jędrnej i zdrowej skóry.

EKSTRAKT Z ALOESUgłęboko nawilża skórę przynosząc jej ukojenie i wspomagając jej regenerację. Działa wygładzająco i przeciwdziała starzeniu się skóry.

D-PANTHENOLdoskonale nawilża skórę sprawiając, że staje się miękka i elastyczna. Ma działanie łagodzące i wpływa korzystnie na regenerację skóry.

SPOSÓB UŻYCIA

Po wsypaniu do czystego naczynia odpowiedniej ilość glinki lub maseczki w proszku (zgodnie z opisem na opakowaniu) należy dodać do niej aktywator. Ilość aktywatora powinna być taka, aby po zmieszaniu maska miała konsystencję gęstego błota. Lepiej zacząć od mniejszej ilości aktywatora i w razie potrzeby stopniowo dodawać go więcej. Zbyt rzadka maska spłynie z twarzy przez co nie spełni swojej funkcji. Powstałą maskę należy nałożyć na skórę i poczekać do wyschnięcia. Po upływie czasu określonego na opakowaniu maseczki (glinki lub maski sypkiej) należy zmyć maseczkę z twarzy.

SKŁAD

Aqua, Panthenol, Glycerin, Benzyl alcohol ,Aloe Barbadensis Leaf Extract ,Hydrolyzed Glycosaminoglycans , Dehydroacetic acid ,Hyaluronic acid.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: