Na dzień i na noc

YONELLE Infusion, Liftingujący Krem Infuzyjny, na dzień i na noc, 55 ml

YONELLE Infusion, Liftingujący Krem Infuzyjny, Na dzień i na noc, 55 ml

Zapewnia skuteczną terapię liftingującą oraz doskonały efekt przeciwzmarszczkowy

Więcej szczegółów

5903240340019

199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Superskuteczny. Luksusowy. Niezwykły wynalazek z technologią NANODYSKÓW z retinolem. Polecany na dzień i na noc do każdego typu cery dojrzałej. Zapewnia doskonały efekt przeciwzmarszczkowy i stanowi skuteczną terapię liftingującą. Poprawia jędrność, elastyczność i napięcie skóry. Już po kilku dniach pojawia się zachwycająca gładkość cery. Kuracja kremem nadaje jej świeżość i młodzieńczy wygląd.

Ponadprzeciętne właściwości kremu osiągnięto dzięki NANODYSKOM™, zwiększającym wnikanie w skórę: czystego retinolu o 340%, kwasu hialuronowego i peptydów. Krem posiada delikatną konsystencję która powleka skórę wygładzjącą warstwą. Posiada delikatny, świeży, perfumiarski i elegancki zapach, z nutą zielonego jabłka i gardenii.

GŁÓWNE SKŁADNIKI

NANODYSKI™, retinol, peptydy, kwas hialuronowy, glukozyd MG6P, aminokwasy, jony miedzi, nieinwazyjne wypełniacze zmarszczek, optyczny reduktor zmarszczek.

SPOSÓB UŻYCIA

Krem nałóż szpatułką na opuszki palców. Pocierając, delikatnie go ogrzej i rozprowadź na twarzy i szyi cienką warstwą. Wykonaj krótki automasaż. W tym czasie skóra wchłonie cenne składniki kremu. Już po jednej aplikacji poczujesz zachwycającą gładkość skóry.

 

 

WYNIKI BADAŃ

Infuzyjne kosmetyki YONELLE tworzone są w specjalny sposób, aby dawać maksymalne efekty odmłodzenia wyglądu skóry, w jak najkrótszym czasie. Dzięki nowatorskiej koncepcji budowania receptur oraz zastosowaniu NANODYSKÓW™, aktywne składniki przeciwstarzeniowe docierają do głębszych warstw skóry niż z kosmetyków klasycznych i wykazują ponadprzeciętną skuteczność.

Marka YONELLE współpracuje z ośrodkami badawczymi i naukowymi w Polsce i za granicą, w których prowadzone są m.in. testy przenikania składników kosmetyków przez skórę w układach modelowych. Skuteczność finalnych preparatów badana jest nowoczesnymi technikami wykorzystującymi m.in. metody optyczne, laserowe, mechaniczne.

NANODYSKI™

Nowatorskie, rewolucyjne nośniki w postaci płaskich krążków wypełnionych substancjami aktywnymi. Ich grubość (10-40 nm) jest mniejsza niż przestrzenie międzykomórkowe (40 nm), dzięki czemu mogą się przez nie przeciskać i transportować składniki w głąb skóry, do celu ich działania. NANODYSKI™ pokonują aż 14 warstw komórek naskórka!

NIEINWAZYJNE WYPEŁNIACZE ZMARSZCZEK

Naturalne biopolimery hialuronowe i cukrowe, wnikające do górnych warstw naskórka, gdzie pęcznieją i wypełniają zmarszczki. Działają liftingująco.

PEPTYDY I RETINOL

Silne stymulatory metabolizmu komórkowego, które zapewniają  skórze młody wygląd, jędrność i gładkość. Poprawiają jej gęstość i elastyczność. Działają przeciwzmarszczkowo i  regenerująco.

CZYSTE ŹRÓDŁO BIOENERGII

Glukozyd MG6P z aminokwasami i jonami miedzi. Zwiększa potencjał energetyczny komórek, witalizuje, zapewnia silną stymulację syntezy kolagenu i elastyny.

OPTYCZNY REDUKTOR ZMARSZCZEK

Cząsteczki mineralne, odbijające światło w sposób powodujący wygładzenie skóry i mniejszą widoczność zmarszczek.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: