Opis produktu
Luksusowy krem do codziennej pielęgnacji. Tripeptyd liftuje i wygładza skórę. Suberlift® zabezpiecza przed utratą wilgoci, a pył diamentowy przywraca blask. SPF 15 chroni przez promieniami słonecznymi.
SUBERLIFT® - naturalny kompleks polimerowy, który dzięki zawartości suberyny tworzy mikrokrystaliczną sieć liftującą i napinającą skórę. Silnie remodeluje owa twarzy i zmniejsza widoczność zmarszczek.
HYDROMANIL® - bogaty w związki cukrowe, pochodzące z owoców drzewa tara występujących w postaci trójwymiarowej koloidalnej matrycy uwalniającej stopniowo nawilżające oligosacharydy. Wytwarza film ograniczający TEWL i zatrzymuje wodę znajdującą się w kosmetykach. Gwarantuje natychmiastowe u długotrwałe nawilżenie.
Pył diamentowy - zmiękcza, nawilża, poprawia koloryt oraz przywraca blask zmęczonej cerze
Ekstrakt z kory dębu – działa ściągająco, łagodzi stany zapalne oraz przyspiesza gojenie się mikrourazów.
Gliceryna – przyciąga cząsteczki wody z otoczenia i gromadzi je na powierzchni skóry silnie ją nawilżając i wygładzając. Zapobiega wysuszaniu i pomaga w utrzymaniu prawidłowej funkcji lipidowej bariery ochronnej.
Masło Shea – odbudowuje i wzmacnia barierę hydrolipidową naskórka zapobiegając TEWL
Konsystencja: krem lekki
Przeznaczenie: skóra dojrzała z utratą napięcia i licznymi zmarszczkami