Na dzień

Dr Irena Eris, ALGORITHM, Radical Renewal D-Cream, 50 ml

Eris, Algorithm 40+, Odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień, 50 ml

Zapewnia ilościową i jakościową reprodukcję włókien podporowych skóry

Więcej szczegółów

2910

Brak w magazynie

97,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Algorytm radykalnego odmłodzenia – ilościowa i jakościowa reprodukcja włókien podporowych skóry. Krem oparty na przełomowej technologii Reproductive Cell Technology™, odpowiedzialnej za rekonstrukcję ilościową i integrację jakościową włókien elastynowo-kolagenowych, która zapewnia radykalną poprawę parametrów skóry:

  • ponadprzeciętny wzrost jędrności: aż o 262%
  • poprawa elastyczności +30%
  • wyraźne spłycenie głębokości, objętości, liczby zagłębień i zmarszczek o 25%

Efekt „renowacji” parametrów skóry został wzmocniony poprzez innowacyjny system wielopoziomowego nawilżania i długotrwałego liftingu Hydro-Lift Express System. Bazuje on na zhydrolizowanych morskich minerałach i polisacharydach z czarnej perły i algi czerwonej. Polecany do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry dojrzałej kobiet powyżej 40 r.ż., jako krem na dzień na twarz i pod oczy. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Zawiera 

SKŁADNIKI AKTYWNE

  • FILTRY UV - Substancje pochodzenia mineralnego i organicznego. Filtry mineralne tworzą na powierzchni skóry cieniutki film, od którego odbijane są promienie UVA i UVB. Filtry organiczne pochłaniają promienie UV nie dopuszczając ich do głębszych warstw naskórka.
  • PORPHYRIDIUM CRUENTUM – mieszanina polisacharydów z ekstraktu z czerwonej algi, które tworzą na powierzchni skóry film liftingujący, napinający, ujędrniający. Wpływa na zmniejszenie widoczności zmarszczek, spłycenie zmarszczek. Składnik ten jest bogaty również w aminokwasy, minerały i witaminy. Zapewnia szybki, skuteczny i długotrwały efekt fizycznego napięcia skóry.
  • CZARNA PERŁA (Hydrolized Pearl) - wyciąg z czarnej perły, połączenie aragonitu (krystaliczny węglan wapnia) i konchioliny (białko). Ekstrakt stymuluje metabolizm w naskórku i wymianę komórek w najbardziej zewnętrznych warstwach skóry. Skóra staje się rozświetlona, bardziej elastyczna i jędrna.
  • BRĄZOWE MAKROALGI - Mechanizm ich działania polega na reaktywacji 14 genów fontanny młodości biorących udział w syntezie, dojrzewaniu i sieciowaniu włókien kolagenowych i elastyny oraz syntezę kwasu hialuronowego. Przywraca strukturę zewnątrzkomórkowej matriks, zmniejszając powierzchnię i wygładzając bruzdy nosowe, zmarszczki na czole i w okolicy ust. Pomaga utrzymać spójność kolagenu i elastyny w strukturze naskórka, aby zminimalizować widoczność zmarszczek. Wspomaga także jędrność i elastyczność skóry, reaktywuje uśpione geny kodujące syntezę, dojrzewanie i sieciowanie włókien kolagenu, elastyny i GAG.

ALGORITHM 40+ NAUKOWA FORMUŁA ODMŁADZANIA

Innowacyjna seria kosmetyków przeciwzmarszczkowych, dedykowana kobietom powyżej 40 r.ż., wykorzystująca naturalne bogactwo mórz i najnowocześniejsze osiągnięcia biotechnologiczne.

Wykorzystując niewiarygodny, regenerujący potencjał alg morskich, kultywowanych w rejonach północnej Francji-Bretanii, Naukowcy z Centrum-Naukowo Badawczego Dr Irena Eris, we współpracy z ekspertami w zakresie biotechnologii morskiej francuskiego Instytutu Badawczego, opracowali unikalną technologię Reproductive Cell Technology™ - pobudzającą skórę do radykalnej regeneracji i zwalczania oznak jej starzenia.

Bazując na mechanizmie działania biomolekuł algowych Undaria Pinnatifida, pobudza skórę do radykalnej regeneracji i zwalczania oznak jej starzenia. Wzrost syntezy włókien podporowych skóry przy jednoczesnym nadaniu im optymalnego, biozgodnego kształtu – to algorytm do radykalnego odmłodzenia.

POJEMNOŚĆ 50 ML

30 Inne produkty w tej samej kategorii: