Odżywki i maski

JOANNA ULTRAPLEX Innowacyjny System Regeneracji Zniszczonych Włosów

JOANNA Ultraplex, Innowacyjny System Regeneracji Zniszczonych Włosów

Specjalne składniki wzmacniają strukturę włosów nadając im blask, siłę i sprężystość

Więcej szczegółów

5901018015916

18,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

ULTRAPLEX to jedyny system regeneracji włosów na rynku, który pozwoli Ci przenieść efekt z salonu fryzjerskiego do własnego domu. Jeżeli sama farbujesz włosy i chcesz aby wyglądały jak po wizycie najlepszym salonie – ULTRAPLEX jest dla Ciebie!

ULTRAPLEX to innowacyjny, specjalistyczny system rekonstrukcji zniszczonych włosów wzorowany na produktach fryzjerskich. Zapewnia komfortową pielęgnację podczas koloryzacji bez wychodzenia z domu. Zawiera unikalny składnik Crodasone Cysteine, który odbudowuje mostki dwusiarczkowe łączące łańcuchy keratyny. Dzięki temu wzmacnia strukturę włosów nadając im blask, siłę i sprężystość.

W skład zestawu wchodzą: AKTYWATOR 4 g, STABILIZATOR 20 g, REGENERATOR 20 g.

System ULTRAPLEX stosujemy w trzech następujących krokach:

  • Krok 1. AKTYWATOR po połączeniu z dowolnym produktem koloryzującym bądź rozjaśniającym odbudowuje mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. W trakcie zabiegu koloryzacji łuski włosa rozchylają się i preparat połączony z kolorantem wnika głęboko we włosy. Wnikając w ich włókna, intensywnie wzmacnia wiązania strukturalne oraz ogranicza łamanie się włosów. AKRYWATOR można również połączyć z 25 ml wody – wówczas system pełni rolę regeneracji włosów farbowanych i rozjaśnianych.
  • Krok 2. STABILIZATOR naniesiony na włosy utrzymuje i wzmacnia mostki dwusiarczkowe znajdujące się w ich strukturze. Dodatkowo zamyka łuski na powierzchni włosów, zapewniając im długotrwałą wytrzymałość, sprężystość i połysk. STABILIZATOR stosujemy po koloryzacji – po zmyciu farby i osuszeniu włosów. Nakładamy go na włosy od nasady aż po same końce i zostawiamy na 10 minut.
  • Krok 3. REGENERATOR to serum odżywcze, które pozwala na utrzymanie znacznie lepszej kondycji włosów. Utrzymuje mostki dwusiarczkowe zregenerowane podczas 1 i 2 KROKU. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi. REGENERATOR stosujemy tuż przed pierwszym myciem, po zabiegu regeneracji włosów. Nakładamy go na wilgotne włosy od nasady aż po same końce i zostawiamy na 10 minut lub dłużej. Następnie – dla utrzymania efektów regeneracji – stosuj regularnie 2 razy w tygodniu. REGENERATOR możesz kupić poza zestawem w większym opakowaniu 100g TUTAJ.

 

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: