Olejki do ciała

NACOMI Olej Tamanu EKO, 30 ml

NACOMI Olej Tamanu EKO, 30 ml

Redukuje blizny i regeneruje skórę, działa przeciwzapalnie i antybakteryjnie

Więcej szczegółów

5902539702033

21,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

To naturalny olej pochodzący z Madagaskaru. Olej ma charakterystyczny zielony kolor i pachnie przyprawami. Wytwarzany jest z drzewa o tej samej nazwie- Drzewo tamanu (Calophyllum Inophyllum).Olej Tamanu jest dość drogi z powodu jego produkcji. By uzyskać 5 kilogramów tego magicznego oleju musimy zużyć 100 kilogramów owoców tego dobroczynnego drzewa. 

Skład i Właściwości:

Olej tamanu tak jak olej arganowy ma bardzo wiele dobroczynnych właściwości. Jeśli szukamy produktu, który pomoże uporać się nam z trądzikiem, owrzodzeniami, trudno gojącymi się ranami, lub akurat ukąsił nas owad, to możemy sięgnąć po olej tamanu. W przypadku odmrożeń czy pozostałości po trądziku czy bliznach również możemy sięgnąć po olej tamanu.  Skóra z wypryskami lub mieszana także otrzyma od oleju tamanu wszystko co najlepsze.

Jak używać?

Jeśli jesteśmy fanami własnego, domowego Spa, bądź sami tworzymy receptury kosmetyczne na naszej półce na pewno powinien zagościć olej tamanu. Olej można w kilku kroplach dodawać do ulubionych kosmetyków. Można stosować go również samodzielnie w okolice dekoltu, szyi przy pod oczy w celu zapobiegania lub spłycania już istniejących zmarszczek.

Ciekawostki:  

Olej Tamanu, którego jesteśmy producentem świetnie sprawdzi się jako specyfik do oczyszczania twarzy,  możemy w swoim domowym studiu kosmetycznym wymieszać kilka swoich ulubionych oleji i stworzyć własnoręcznie produkt, który świetnie oczyści nam skórę, a także nałożony na włosy odżywi, nawilży i sprawi, że będą miękkie i błyszczące.

18 Inne produkty w tej samej kategorii: