Olejki do ciała

NACOMI Olej Avocado, 50 ml

NACOMI Olej Avocado, 50 ml

Przeciwzapalny, przeciwstarzeniowy, nawilża i natłuszcza

Więcej szczegółów

5901878680224

13,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Olej z avocado to cały wachlarz dobrodziejstw dla naszej skóry, które daje nam sama natura. Idealny dla skóry suchej, borykającej się z egzemą, czy posiadającej pierwsze oznaki starzenia. Jeśli nasza skóra łaknie nawilżenia to polecamy olej z avocado.

Skład i Właściwości:

Olej z avocado jest jednym z najbogatszych w właściwości olejów. W oleju można znaleźć pełno witamin (A, B, E, H, K, PP, F). Jeśli lubimy słońce oraz kąpiele słoneczne to olej z avocado również powinien znaleźć się w naszej łazience, gdyż świetnie chroni przed promieniami UV oraz fotostarzeniem.

Jak używać?

Olej ze względu na swoją ciężkość o gęstość nie jest polecany dla osób ze skórą problematyczną, gdyż może powodować zapychanie skóry i powstawanie zaskórników. Osoby posiadające suchą, zrogowaciałą wręcz skórę lub cierpiące na brak nawilżenia i natłuszczenia powinny odnaleźć w avocado sprzymierzeńca w walce z tymi dolegliwościami.

Ciekawostki:

Do wieczornych masaży lub do nawilżenia i wzbogacenia suchej skóry olej avocado będzie jak znalazł. Olej można wcierać również w okolicę oczu by nasze pozbawić je cieni i worków.

19 Inne produkty w tej samej kategorii: