Ozdoby

NEONAIL Pyłek Glittery Effect No. 02 Różowo-Zielony, 2 g

NEONAIL Pyłek Glittery Effect No. 02 Różowo-Zielony, 2 g, 5550-2

Oryginalny sposób, by dodać swojej stylizacji niezapomnianego blasku oraz szyku

Więcej szczegółów

5903274023667

9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Glittery Effect to kolekcja 3 bajecznych pyłków. Wyłapują one nawet mały strumień światła, aby mogły się olśniewająco mienić. To prosty i oryginalny sposób, by dodać swojej stylizacji niezapomnianego blasku oraz szyku. Idealnie sprawdzi się u Panien młodych, które chcą podkreślić piękny manicure w tym najważniejszym dniu. Fenomenalne efekty osiągniesz w niesamowicie prosty sposób. Pyłki Glittery Effect cechuje łatwa aplikacja, która nie jest czasochłonna. 

Co wyróżnia ten pyłek od pozostałych? Zdecydowanie gradacja. Jest dużo grubszy nawet od klasycznego brokatu. To sprawia, że jego drobinki wyglądają jak pixele. Będzie ślicznie wyglądał zarówno na całej płytce paznokcia, jak i jako dodatek do zdobień. Zabezpieczony nabłyszczaczem utrzymuje się na płytce paznokcia długo i w idealnym stanie. Możesz go aplikować na swój ulubiony lakier hybrydowy lub zatopić w żelu.

Pyłki Glittery Effect nadają się do stosowania na wszystkie odcienie manicure. Warto pamiętać, że efekt jaki dadzą pyłki zależy również od wybranego koloru lakieru hybrydowego! Kombinacji jest więc mnóstwo.

ZASTOSOWANIE TYPU ARIELLE EFFECT

  1. Na drugą utwardzoną warstwę koloru lakieru hybrydowego nanieść Glittery Effect przy pomocy specjalnego specjalnego aplikatora  lub opuszka palca.
  2. Nadmiar pyłku usunąć miękkim pędzelkiem.
  3. Nałożyć na cały paznokieć Hard Top, pamiętając o tym, aby dobrze zabezpieczyć wolny brzeg paznokcia. Następnie utwardzić według tabeli.
  4. Przemyć Cleanerem warstwę lepką, a krawędzie wyrównać pilniczkiem.

Uwaga: Jeśli Twój lakier hybrydowy ma małą warstwę dyspersyjną (lepką) należy utwardzić go krócej, tak aby lekka warstwa lepka pozostała na paznokciu.

ZASTOSOWANIE TYPU EFEKT SZRONU

  1. Zaaplikować pyłek na drugą warstwę jeszcze przed utwardzeniem.
  2. Posypać paznokieć pyłkiem dokładnie z każdej strony.
  3. Utwardzić według tabeli.
  4. Krawędzie wyrównać pilniczkiem. Gotowe.

POJEMNOŚĆ 2 G

 

11 Inne produkty w tej samej kategorii: