Pielęgnacja ciała

BIO-OIL OLEJEK NA BLIZNY, ROZSTĘPY 60 ML

BIO-OIL OLEJEK NA BLIZNY, ROZSTĘPY 60 ML

6001159111580

Brak w magazynie

39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

BIO-OIL

SPECJALISTYCZNA PIELĘGNACJA SKÓRY W PRZYPADKU:

BLIZNY

Bio-Oil pomaga poprawić wygląd nowych i istniejących blizn.

ROZSTĘPY

Bio-Oil zmniejsza możliwość wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży, okresów szybkiego wzrostu u nastolatków, a także wahań wagi. Pomaga również poprawić wygląd już istniejących rozstępów.

NIERÓWNOMIERNY KOLORYT SKÓRY

Bio-Oil pomaga poprawić wygląd zmian pigmentacyjnych oraz przebarwień spowodowanych zmianami hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem.

SKÓRA STARZEJĄCA SIĘ

Bio-Oil pomaga wygładzići wyrównać koloryt skóry z oznakami starzenia się i ze zmarszczkami, zarówno na twarzy jak i na ciele.

SKÓRA ODWODNIONA

Bio-Oil pomaga uzupełnić naturalną barierę lipidową skóry, któa została osłabiona w wyniku działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, wody z dużym natężeniem składników chemicznych, częstych kąpieli, wysuszającego działania klimatyzacji i ogrzewania.

 

 

BIO-OIL to specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry, przygotowany aby pomóc poprawić wygląd skóry z bliznami, rozstępami i nierównomiernym kolorytem. Produkt jest również efektywny w pielęgnacji skóry starzejącej się i odwodnionej. Jego unikalna formuła zawiera przełomowy składnik PuCellin Oil TM, który zmniejsza uczucie tłustości olejku i sprawia, że jest on łatwo absorbowany przez skórę.

Witamina E, olejki z Rumianku, Lawendy, Rozmarynu i Nagietka.

Przeznaczony do twarzy i ciała. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Nietłusty. Szybko się wchłania. Hipoalergiczny.

poj. 60 ml

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: