Pielęgnacja dłoni i stóp

ESTETICA DERMOPHARMA MASKA ZŁUSZCZAJĄCA NA STOPY S O S

5901738821583

18,40 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Dermo pHarma+ Złuszczająca maska na stopy S.O.S. - enzymatyczne złuszczenie i odnowa.

Problem skóry: suche, zniszczone, szorstkie stopy, pękające pięty.

Pozbądź się szorstkiej, zniszczonej i suchej skóry z Twoich stóp dzięki rewolucyjnej 7-dniowej terapii złuszczającej. Magiczne skarpetki wypełnione płynem z aktywnym kompleksem PediBio-FRUIT™ i kwasem glikolowym to bezpieczny i prosty sposób, aby usunąć twardą i starą skórę ze stóp. Aktywuje proces odnowy komórkowej, regulując cykl złuszczania naskórka. Efekt „nowej skóry” już po 7 dniach! Zabieg profesjonalny do samodzielnego wykonania w domu.

Składniki aktywne:

Kompleks PediBio-FRUIT™ - złuszcza martwe komórki naskórka. Działa antybakteryjnie. Bogaty w witaminy, aminokwasy, antyoksydanty stymuluje odnowę komórkową i przeciwdziała degradacji DNA.

Kwas glikolowy - reaguje z górnymi warstwami naskórka pobudzając właściwości wiążące lipidów, które utrzymują martwe komórki naskórka razem. Dzięki temu warstwa zrogowaciała naskórka złuszcza się, ukazując nową skórę.

Ekstrakt z aloesu – działa odżywczo na skórę. Pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry.

Mocznik – posiada silne działanie nawilżające, regenerujące i ochronne.

R E Z U L T A T Y 

Maska skutecznie usuwa

- zrogowaciały i martwy naskórek

- suche i obumarłe komórk

- zgrubienia od odcisków

- małe nagniotki

- bakterie odpowiedzialne za potliwość i niwprzyjemny zapach

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: