Podkłady

DIADEM, Long Lasting Foundation, Podkład Kryjący ze Skwalanem, 04 Ciepły Beż, 30 ml

Podkład o właściwościach mocno kryjących oraz przedłużonej trwałości

Więcej szczegółów

5904341934060

26,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Podkład o właściwościach mocno kryjących oraz przedłużonej trwałości. Posiada delikatną i lekką konsystencję. Unikalna kompozycja składników pozwala na precyzyjne ujednolicenie kolorytu skóry i ukrycie jej niedoskonałości. Jako produkt hipoalergiczny nie powoduje podrażnienia skóry. Unikalny dobór biopolimerów gwarantuje długotrwałe utrzymanie podkładu na skórze.

Bogactwo składników odżywczych zapewnia odpowiednią pielęgnację. Zawarty w składzie D-panthenol, czyli witamina B5 skutecznie łagodzi podrażnienia. Dodatkowo witaminy C i E odpowiadają za pielęgnację i poprawę elastyczności skóry.

Unikatowy charakter fluidu wynika z zastosowania skwalanu w postaci bezbarwnego i bezzapachowego olejku pozyskiwanego z oliwy z oliwek. Skwalan zapewnia prawidłowe nawodnienie skóry, chroni lipidowe struktury przed utlenianiem i wolnymi rodnikami, oraz posiada właściwości gojące drobne uszkodzenia i stany zapalne.

SPOSÓB UŻYCIA

Produkt nakładać na twarz przy pomocy dłoni lub gąbeczki, wklepując jedną warstwę kosmetyku. Jeżeli pożądany jest mniej kryjący efekt, należy najpierw zanurzyć w wodzie gąbkę do makijażu, a następnie aplikować nią podkład.

POJEMNOŚĆ 30 ML

30 Inne produkty w tej samej kategorii: