Sztuczne rzęsy i kępki

DENI CARTE Sztuczne rzęsy Glamour Eyelashes HT-84

5908230174810

17,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Doczepiane rzęsy Deni Carte Glamour Eyelashes na bezbarwnym pasku.

Wyjątkowa seria ręcznie wykonanych rzęs na elastycznym pasku łatwo dopasowującym się do kształtu oka. Rzęsy wykonane z wysokiej jakości włosia zwanego sztucznym jedwabiem są niezwykle delikatne i lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Można je stosować wielokrotnie. Doskonale imitują włosie norki i idealnie dopasowują się do kształtu naturalnych rzęs.

Rzęsy HT-84 - rzęsy na silikonowym, transparentnym pasku. 15 mm rzęsy zebrane zostały w kępki o zróżnicowanej grubości - od najcieńszych dostosowanych do wewnętrznego kącika oka, do mocno pogrubionych na zewnątrz. Dokonale podkreślają kształt oka. Szczególnie polecane do wykonania makijaży typu kocie oko.

Sposób użycia:

Na rzęsę Deni Carte nanieś cienką warstwę kleju do rzęs. Przygotowany pasek rzęs za pomocą pęsety przyłóż do nasady rzęs naturalnych nad linią rzęs i przytrzymaj do całkowitego wyschnięcia kleju. Sztuczne rzęsy Deni Carte przeznaczone są do wielokrotnego użycia. Dla zachowania właściwości przechowuj rzęsy w opakowaniu oryginalnym.

Klej do sztucznych rzęs 1g

21 Inne produkty w tej samej kategorii: