Sztuczne rzęsy i kępki

DENI CARTE SZTUCZNE RZĘSY GLAMOUR EYELASHES D-M

DENI CARTE SZTUCZNE RZĘSY GLAMOUR EYELASHES MEDIUM

DENI CARTE SZTUCZNE RZĘSY GLAMOUR EYELASHES D-M

Więcej szczegółów

5908230174476

23,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

DENI CARTE SZTUCZNE RZĘSY W KĘPKACH MEDIUM

Sztuczne rzęsy - kępki rzęs z klejem.

Bardzo efektowne - podwójna objętość rzęs dzięki 24 rzęsom w każdej kępce. Rozmiar MEDIUM Doczepiane rzęsy w kępkach polecane do makijażu ślubnego.

Nakładanie kępek

1. Wybierając odpowiednią długość i ilość kępek, możesz zagęścić naturalne rzęsy lub wymodelować kształt oka. Nałożenie kilku kępek w zewnętrznym kąciku podniesie je do góry. Przyklejone dokładnie na środku powiększą i otworzą oko.

2. Chwyć pęsetką najkrótszą kępkę i umocz jej koniec w kleju (wyciśnij go wcześniej na wierzchnią część dłoni). Odczekaj kilka sekund, po czym naciągnij powiekę i przyłóż do niej posmarowaną klejem końcówkę (dokładnie pomiędzy swoje rzęsy). Dobrze dociśnij i przytrzymaj ok. pół minuty.

3. Przyklejanie kępek zawsze zaczynaj od zewnętrznego kącika oka. Często wystarczy przymocować 1–2 kępki w tym miejscu, aby uzyskać efekt, o jaki chodziło. Dalsze zagęszczanie staje się już zbędne.

4. Mocuj kępki naprzemiennie: raz na jednej, raz na drugiej powiece. Łatwiej uzyskasz wówczas idealną symetrię.

5. Ilość kępek, jaką dokleisz, zależy wyłącznie od twoich upodobań. Jednak w ich przypadku chodzi raczej o subtelne zagęszczenie rzęs (i co za tym idzie – dodanie spojrzeniu wyrazistości i seksapilu) niż o teatralny efekt.

pojemność kleju: 1 g

Produkty powiązane

12 Inne produkty w tej samej kategorii: