Toniki

CLARENA HYALURON 3D TONIC

CLARENA Hyaluron 3D Tonic, 200 ml

Ultra-nawilżający tonik z 3 rodzajami kwasu hialuronowego

Więcej szczegółów

1333

Brak w magazynie

27,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Tonik nawilżająco-wygładzający. Unikatowa formuła nawilzająca z efektem 3D! Innowacyjna receptura oparta na kompozycji różnych form kwasu hialuronowego: wysokocząsteczkowy CRISTALHYAL, CARE FILLER CL powodujący wzrost nawilżenia skóry, EPIDEMIST  4.0 przywracający wrodzoną odporność skóry, działa antybakteryjnie. Tonik usuwa pozostałości makijażu, przywraca naturalne pH, umożliwiając wchłanianie składników aktywnych z aplikowanych kosmetyków. Niezbędny do pielęgnacji cery suchej, odwodnionej z tendencją do nadmiernego łuszczenia.
HYACARE® FILLER CL - usieciowany kwas hialuronowy, który zaaplikowany na powierzchnię skóry stanowi idealny wypełniacz zmarszczek, lokuje się wzdłuż ich przebiegu po czym niczym „magnes wilgoci” przyciąga wodę z głębszych warstw dermy i „wypycha” skórę ku górze.

EPIDERMIST 4.0 - morski egzopolisacharyd odpowiedzialny za tzw. hydro-pamięć. Hydro pamięć inicjuje mechanizm pompowania wody z rezerwuarów leżących w głębi skóry.

CRISTALHYAL - wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ze względu na swój rozmiar nie penetruje w głąb skóry, ale przylega do niej tworząc jednolity film który ogranicza odparowywanie wody z powierzchni naskórka.

13 Inne produkty w tej samej kategorii: